Simav’da 3.9’luk deprem

Kütahya’nın Simav ilçesinde 3.9 büyüklüğünde meydana geldi. Bu depremin ardından 6 artçı sarsıntı olurken, depremlerde can ve mal kaybı yaşanmadı.

KÜTAHYA – Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünden alınan bilgiye göre, gece saat 03.53′te merkez üssü Simav ilçesi olan 3.9 büyüklüğünde deprem kaydedildi. Simav’da saat 01.00′den itibaren aletsel büyüklüğü 3′ün altında olan 6 deprem meydana geldi. Can ve mal kaybına yol açmayan depremler, Simav ve çevre ilçelerde yaşayan vatandaşlar arasında tedirginliğe neden oldu. Haberin Bazı vatandaşlar sarsıntıların ardından evlerin ayrılarak bir süre sokaklarda ve araçlarda bekledi .

29 Mart Salı 2011  ~ 3.Sayfa


3.Sayfa    Kategorisindeki Diğer Haberler


POPÜLER ARAMALAR

su gibi adayları,aziz yıldırım serveti,peşinatsız taksitle araba,EMİNE ERDOĞAN İLETİŞİM,emir preldzic sevgilisi,geleceğin meslekleri 2011,Www gidatarim com,tansiyon neden düşer,www farkliulkuculuk com,emine ülker tarhan kimdir,hava durumu 1 aylık,yeni açılan üniversiteler 2011,metok,sümeyye erdoğan kaç yaşında,berk oktay öldümü,seçim kağıtları,mayk taysın boks maçları,koç lisesi taban puanı 2010,tansiyonu ne dengeler,erhan mete kimdir yasin kilicdere@omegacozum com,işkence yapa yapa öldürdüler,manisa tırevestileri,kavga vıdıo,tokat turhal kalaycik tarim iscilerini tasiyan arac kazasi,vahşetvideolar,feyza çiloğlu,saka su kimindir,Galatasaray ile Kasımpaşa maçı,zigzaver zigzaver,zigzaver zigzaver,demir atasoy,yasin kilicdere@omegacozum com,yasin kilicdere@omegacozum com,nevzat bayhan istifa etti,kerhanee biz,keloğlan öldü mü,konya farabi hastanesinde ölen hemsire haberi,18 10 20014 iş ilanlarını görmek istiyorum,elsi waikiki kapanış saati,türkiye yabancı orusbular,rokettube com,seksifotraflar,kadına işkence,sezen yüce kimdir